15 cze

Salon Zoologiczny

8

Projekt plakatu wykonany dla salonu zoologicznego JAKAMA. Kolorystyka nawiązująca do oceanu. Charakterystyka plakatu została wykonana w stylu bardzo delikatnym i spokojnym lecz zwracającym na siebie uwagę. Format B1.

11 cze

Katalog dla WIDE-IN

1
Z wielka przyjemnością podjęliśmy się zaprojektowania katalogu dla Firmy WIDE-IN. Katalog zawiera produkty skierowane do żłobków zawierający wyposażenie wymienionych miejsc. Katalog w kolorach delikatnych i nawiązujących do strony internetowej Firmy.

11 cze

Projekt dla Club Arka

7
Plakat wykonany dla klubu Arka. Tym razem kolorystyka przygotowana specjalnie dla Pań ze względu na tematykę imprezy jaką jest MINI MINI Party. Więcej szczegółów można zobaczyć w samej treści plakatów. Przeważający kolor różu, który ma na celu zwrócić uwagę kobiet.

10 cze

Kolejny projekt dla Luny

3

Kolejny plakat wykonany dla Polska Dyskoteka w Holandii „Luna” Lunenburg. Tym bardziej została zastosowana kolorystyka bardzie cukierkowa, ale w klimacie klubowym. Wszystko idealnie komponuje się w końcowym projekcie zapraszającym na kolejną imprezę w Klubie Luna

10 cze

Oklejanie okien folią OWV

1
Na specjalne zamówienie Pizzerii Peperoni wykonaliśmy projekt graficzny oraz wyklejamy witrynę lokalu gastronomicznego. Od pewnego czasu zajmujemy się brandingiem tej firmy i staramy się aby wszystkie elementy kojarzyły się z tą działalnością. Postaraliśmy się aby ta Pizzeria była kojarzona z kolorem czerwonym nawiązując do gorącej pizzy.

05 cze

Plakat dla Dyskoteki Luna w Holandii

2

Kolejny projekt plakatu wykonany dla Dyskoteki Luna w Holandii. Tym razem zachowaliśmy ciemną kolorystykę błękitu aby odzwierciedlić klimat festiwalu, który przygotowuje już w lipcu Luna dla swoich klubowiczów. Plakat ma się kojarzyć z wszechświatem i z gwiazdozbiorami gdyż wielu ciekawych gości wystąpi podczas tego festiwalu.

03 cze

Etykieta na suplementy

1

Kolejny projekt wykonana dla Burneika Sports. Tym razem wzięliśmy się za projektowanie etykiety na suplementy. Kolorystyka etykiety została dobrana tak aby zwracała szczególną uwagę kobiet. Przeważające kolory fioletu mają świadczyć o tym, że produkt skierowany jest głównie dla Pań.

03 cze

Projekty dla Hardkorowego Koksa

1

Po nawiązaniu współpracy z Robertem Burneika i firmą www.burneikasports.com rozpoczęliśmy projektowanie graficzne różnych etykiet na produkty ulotek oraz plakatów. Prezentujemy nasz pierwszy projekt ulotki składanej z produktami tej Firmy. Ulotka została przygotowana w wersji anglojęzycznej. Firma zajmuje się dystrybucja suplementów.