E-ulotki

Projektowanie E-ulotek


Interaktywny przekaz informacji...

Nowoczesna forma przekazu informacji. Kiedy pragniemy dotrzeć do klienta z ofertą naszych towarów i usług oddalanego od nas o kilkaset kilometrów najlepszy kontakt z, nim oferuje nam Internet. Aby przedstawić swoją ofertę w ciekawy i miły dla oka sposób możemy zastosować specjalną elektroniczną ulotkę po, której poruszamy się, jak po zwykłym katalogu przewracając strony kursorem. Zbliżenia interesujących nas danych pozwalają na bardziej swobodną nawigację.

  • Przygotowujemy pliki w formacie:

    • PDF
    • Flash
Pełne Portfolio

Etapy Projektowania

Informacje

Przekazanie przez klienta wszystkich potrzebnych materiałów do złożenia elektronicznej ulotki. Po zapoznaniem się z działalnością klienta możemy przystąpić do projektowania.

Projektowanie

Projektowanie graficzne strony internetowej zgodnie z tematyką działalności. Cięcie i przygotowanie szablonu do programowania. Przedstawienie szablonu klientowi.

Poprawki

Wprowadzamy ewentualne poprawki i sugestie klienta. Elektroniczna oferta musi w jak najlepszy sposób przedstawiać prowadzoną przez klienta działalność.

Gotowy projekt

Przekazanie e-ulotki dla klienta w odpowiednim pliku oraz przekazanie instrukcji instalacji takiej ulotki na własnym serwerze. Oferujemy także instalacji e-ulotki na własnych serwerach.