Filmy Promocyjne

Filmy Promocyjne


Pokaż więcej...

Nowoczesna forma przekazu informacji. Kiedy pragniemy dotrzeć do klienta z ofertą naszych towarów i usług oddalanego od nas o kilkaset kilometrów najlepszy kontakt z, nim oferuje nam Internet. Aby przedstawić swoją ofertę w ciekawy i miły dla oka sposób możemy zastosować specjalną elektroniczną ulotkę po, której poruszamy się, jak po zwykłym katalogu przewracając strony kursorem. Zbliżenia interesujących nas danych pozwalają na bardziej swobodną nawigację.

  • Przygotowujemy pliki w formacie:

    • AVI
    • MPEG4
    • DVD
Pełne Portfolio

Etapy Projektowania

Informacje

Przygotowanie wszelkich potrzebnych informacji jakie ujęcia mają znaleźć się w filmie promującym tak aby przedstawić daną usługę z jak najlepszej perspektywy.

Realizacja

Wykonanie ujęć i złożenie filmu w całość. Wstępna konwersja filmu i przesłanie wersji roboczej dla klienta. Konsultacja z klientem na temat poprawek.

Poprawki

Naniesienie poprawek i przygotowanie projektu do konwersji końcowej. Tak przygotowany film jest gotowy do przekazania dla klienta

Gotowy projekt

Przekazanie filmu promującego dla klienta. Filmy promujące ze względu na ich duże rozmiary są wysyłane przez nasze serwery.