Identyfikacja Wizualna

Identyfikacja Wizualna


Pokaż się od innej strony...

Pełna graficzna identyfikacja wizualna jest bardzo ważna przy kreowaniu własnej marki. Wizytówki, papier firmowy, logo, gadżety, banery i wiele innych elementów, które przedstawiają naszą markę muszą być przygotowane w odpowiedni sposób. Podczas projektowania wszystkich tych elementów stosujemy jeden ton, który na każdym z materiałów graficznych będzie kojarzył się dla klienta z naszą marką. Ważne jest aby klient widząc wizytówkę, a później ulotkę wiedział, że należy do tej samej marki producenta.

  • Przygotowujemy pliki w formacie:

    • PDF
    • PNG
    • JPG
    • Corel
Pełne Portfolio

Etapy Projektowania

Informacje

Pozyskanie informacji na temat projektowanych elementów. Rodzaj prowadzonej działalności oraz jej charakter i położenie. Wszystkie te informacje oddziałują na końcowy projekt.

Projektowanie

Wstępne projekty wszystkich elementów zamówionych przez klienta zaprojektowany w jednej tematyce. Przedstawienie projektów klientowi.

Poprawki

Naniesienie ewentualnych poprawek zasugerowanych przez klienta tak aby końcowy efekt był zadowalający i identyfikował się z marką.

Gotowe projekty

Przekazanie wszystkich materiałów w odpowiednich formatach graficznych do wykorzystania przez drukarnie lub inne firmy wykorzystujące projekty graficzne.