Opakowania

Projektowanie Opakowań


Zaprezentuj swój produkt od innej strony...

Klient otrzymując od nas towar już po opakowaniu zaczyna oceniać jego zawartość. Bardzo ważne jest pierwsze wrażenie dlatego staramy się aby nasze projekty były przygotowane jak najstaranniej i oddawały to, co posiadają w środku. Opakowania mogą być przeróżnej wielkości, gramatury i mieć specyficzny wygląd. Posiadając ich szablon drukarski jesteśmy w stanie zaprojektować każdy detal. Nawet informacja lub grafika na zakładce może być bardzo ważna dlatego musimy zagospodarować każdą powierzchnię.

  • Przygotowujemy pliki w formacie:

    • PDF
    • TIFF
    • JPG
    • Corel
Pełne Portfolio

Etapy Projektowania

Informacje

Uzyskanie informacji na temat kształtu opakowania, wyglądu i gramatury. Ewentualne pozyskanie szablonu drukarskiego do zaprojektowania gotowej makiety.

Projektowanie

Faza projektowania, w której rozplanowujemy pełen układ napisów, grafiki i kolorów w każdym ważnym miejscu opakowania. Bardzo ważna jest płynność przejść między elementami.

Wizualizacja

Przedstawienie projektu klientowi na specjalnym szablonie oraz przedstawienie projektu na wizualizacji, gdzie opakowanie przedstawione jest w wersji wirtualnej po złożeniu.

Gotowy projekt

Po ewentualnych poprawkach projekt przekazujemy w zamówionym formacie dla klienta. Taki projekt jest gotowy do przekazania dla drukarni, która wykona projekt na materiale końcowym.