Odświeżenie wizerunku

Odświeżenie wizerunku


Nowy wygląd firmy...

Przychodzi taki czas, że chcielibyśmy zmienić coś w wizerunku naszej firmy. Podejmujemy, wtedy decyzję o zmianie wizualnej logo, a co za tym idzie wszystkich materiałów przedstawiających wizerunek naszej firmy. Podczas projektowania wizerunku bardzo ważne są informacje klienta czy chce on zachować tematykę poprzedniej graficznej wizualizacji lub chce abyśmy wykonali pełną nową wizualizację firmy.

  • Przygotowujemy pliki w formacie:

    • PDF
    • TIFF
    • JPG
    • Corel
Pełne Portfolio

Etapy Projektowania

Informacje

Zaczerpnięcie informacji na temat działalności, której będziemy odświeżać wizerunek. Ważne jest także jakie elementy mamy zaprojektować i czy mamy sugerować się poprzednimi projektami.

Projektowanie

Projektowanie nowego wizerunku firmy na wszystkich zamówionych przez klienta elementach. Przygotowane projekty przesyłam do wglądu dla klienta.

Poprawki

Naniesienie poprawek zasugerowanych przez klienta tak aby końcowy efekt spełniał wszystkie wymagania postawione przy zamówieniu. Przesyłamy poprawione projekty.

Gotowy projekt

Przekazanie wszystkich projektów dla klienta w odpowiednich formatach i rozdzielczości do wykorzystania w druku lub mediach informacyjnych i innych projektach graficznych.