Strony WWW

Projektowanie Stron WWW


Internetowa wizytówka...

Strona internetowa jest bardzo ważnym elementem firmy, ponieważ działa jak wizytówka, katalog, oferta, strona kontaktowa … Możemy wymieniać wiele jej zalet, ale dobrze zaprojektowana w odpowiedniej kolorystyce i tematyce przyciąga wzrok i w przyjazny dla klienta sposób pomaga mu zapoznać się z naszą ofertą. Podczas projektowania zwracamy szczególną uwagę na działalność jakiej ma ona dotyczyć, ponieważ już po otwarciu strony startowej nasz potencjalny klient musi poczuć tematykę strony.

  • Strony w języku programowania

    • HTML
    • CSS
    • PHP
Pełne Portfolio

Etapy Projektowania

Informacje

Otrzymanie odpowiednich informacji, których ma dotyczyć strona internetowa zleceniodawcy. Każdy szczegół jest ważny aby dopasować witrynę pod tematykę firmy.

Szablon

Projektowanie graficzne strony internetowej zgodnie z tematyką działalności. Cięcie i przygotowanie szablonu do programowania. Przedstawienie szablonu klientowi.

Programowanie

Zatwierdzony szablon zostaje zaprogramowany i uzupełniony o wszystkie treści dostarczone przez klienta. Strona zostaje przedstawiona klientowi.

Gotowy projekt

Przekazanie strony dla klienta w zależności od wyboru opcji przekazywane są tylko informacje logowania do panelu administracyjnego lub pełna zawartość strony do umieszczenia na hostingu.