Gadżety reklamowe

Zawsze przydatne...

Jeden z najlepiej docierających do klienta materiałów reklamowych. Długopisy, kubki, czapki lub inne gadżety reklamowe są używane w życiu codziennym, dzięki czemu nasza marka ma styczność z klientem codziennie i z każdym dniem zyskuje na wartości. Bardzo ważnym elementem takiej formy reklamy jest utrwalanie wizerunku firmy. Rozdawanie gadżetów naszym klientom cieszy oko, a jeżeli jeszcze przydają nam się w codziennych czynnościach, nasza firma zyskuje na jeszcze większej popularności.

Kroki do Twojego gadżetu

Analiza wstępna

Uzyskanie od klienta informacji jakiego typu projekty gadżetów reklamowych mamy wykonać. Ważnymi informacjami są dane na temat firmy klienta.

Projektowanie

Faza projektowania, w której przygotowujemy wszystkie potrzebne materiały i przedstawiamy je klientowi na specjalnych szablonach podglądowych.

Poprawki

Naniesienie poprawek zasugerowanych przez klienta. Gadżety przygotowujemy tak, aby były jak najlepiej utożsamiane z firmą klienta.

Gotowy projekt

Przekazanie gotowych projektów dla klienta. Oferujemy także wykonanie gadżetów reklamowych z gotowych projektów. Dzięki czemu skraca to czas produkcji.

Wybrane projekty

Zadzwoń lub napisz. Wycena do 24h