Identyfikacja wizualna

Pokaż się od innej strony...

Pełna graficzna identyfikacja wizualna jest bardzo ważna przy kreowaniu własnej marki. Wizytówki, papier firmowy, logo, gadżety, banery i wiele innych elementów, które przedstawiają naszą markę muszą być przygotowane w odpowiedni sposób. Podczas projektowania wszystkich tych elementów stosujemy jeden ton, który na każdym z materiałów graficznych będzie kojarzył się dla klienta z naszą marką. Ważne jest, aby klient widząc wizytówkę,                     a później ulotkę wiedział, że należy do tej samej marki producenta.

Kroki do Twojej nowej identyfikacji wizualnej

Analiza wstępna

Pozyskanie informacji na temat projektowanych elementów. Rodzaj prowadzonej działalności oraz jej charakter i położenie. Wszystkie te informacje oddziałują na końcowy projekt.

Projektowanie

Wstępne projekty wszystkich elementów zamówionych przez klienta projektujemy w jednej tematyce. Przedstawienie projektów klientowi.

Poprawki

Naniesienie ewentualnych poprawek zasugerowanych przez klienta tak, aby końcowy efekt był zadowalający i identyfikował się z marką.

Gotowy projekt

Przekazanie wszystkich materiałów w odpowiednich formatach graficznych, do wykorzystania przez drukarnie lub inne firmy wykorzystujące projekty graficzne.

Zadzwoń lub napisz. Wycena do 24h