Ulotki

Małe z siłą przekazu...

Mała i szybka forma przekazu, na której możemy zaprezentować nasze usługi lub produkty w bardziej okrojonej wersji. Bardzo dużą zaletą ulotek jest ich wielkość dzięki czemu możemy je rozdawać klientom, zostawić w zaprzyjaźnionym sklepie lub nawet roznosić po skrzynkach pocztowych. Uzyskujemy dzięki temu dodatkowy przekaz informacji w mniejszej, ale bardzo skutecznej formie. Projekty ulotek przygotowujemy tak, aby były jak najbardziej czytelne. Stosujemy odpowiednie techniki analizy dla danej grupy odbiorców w zależności od ich przeznaczenia.

Kroki do Twoich nowych ulotek

Analiza wstępna

Przekazanie niezbędnych informacji i materiałów do projektu ulotki. Start naszej pracy zależy od tego jak dużo materiałów ma znaleźć się na ulotce i w jakim formacie ma być wykonana

Projektowanie

Zaczynamy projektować ulotkę stosując różne techniki w zależności od jej formatu. Ulotki mogą być jedno stronne, dwustronne, a nawet składane. Klient wybiera najbardziej odpowiadający mu format.

Poprawki

Przesyłamy wstępny projekt dla klienta i oczekujemy na ewentualne poprawki. Cena ulotki nie jest uzależniona od ilości poprawek, chyba , że zostanie zmieniony cały projekt graficzny.

Gotowy projekt

Przekazujemy projekty dla klienta w odpowiednim formacie przystosowanym do druku. Klient ma również możliwość druku w naszej agencji reklamowej.

Wybrane projekty

Zadzwoń lub napisz. Wycena do 24h