Audyt kanału YouTube

Prowadzisz kanał na YouTube, ale nie widzisz efektów? Chcesz zwiększyć wyświetlenia i potrzebujesz porady w tworzeniu materiałów wideo? Chcesz dowiedzieć się jakie popełniasz błędy i jak zwiększyć utrzymanie uwagi na sowich filmach? Nie masz pomysłu na kolejne filmy? Potrzebujesz audyt swojego kanału i twórczości.

Zasięgi naszych kanałów graficznych i kreatywnych

0
Widzów
0
Widzów
0
Obserwujących
0
Obserwujących

Nasze social media wygenerowały ponad
30 000 000 wyświetleń

Jak działa audyt?

Naszym zadaniem jest przeanalizowanie całej aktualnej twórczości na Twoim kanale. Musimy dowiedzieć się do jakiej grupy kierujesz swoje filmy oraz w jaki sposób je optymalizujesz. Dopiero po pełnej analizie Twojej twórczości przygotowujemy pełen audyt Twojego kanału, który pomoże Ci zwiększyć oglądalność i skuteczność w tworzeniu materiałów wideo na kanale YouTube

Czego dowiem się z audytu?

Najważniejsze to błędy jakie możesz popełniać. Na spotkaniu stacjonarnym lub online przedstawiamy pełną listę poprawek jakie można wprowadzić w całym kanale YouTube. Dzięki naszym podpowiedziom zwiększysz zaangażowanie widzów i oglądalność materiałów. Przedstawimy naszą opinię odnośnie samej budowy materiału wideo jak i tekstów, które towarzyszą każdej treści.

Szkolenie

Jeżeli po naszym audycie nie będziesz w stanie wprowadzić poprawek i zoptymalizować kanału ze względu na małe doświadczenie, wtedy proponujemy nasze szkolenie lub współpracę w zakresie prowadzenia kanału na YouTube.

Wyślij wiadomość z linkiem do swojego kanału. Wycenę otrzymasz do 24h