Projektowanie stron i sklepów internetowych

Umieszczenie oferty naszej firmy w Internecie jest jednym z pierwszych kroków, gdy rozpoczynamy działalność lub chcemy ją rozwinąć na rynku ogólnopolskim lub światowym. Wiele czynników na świecie spowodowało, że jest to najpopularniejsza forma zaprezentowania naszej działalności potencjalnym klientom.


Dzięki wielu narzędziom reklamowym jesteśmy w stanie dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców, ale bez strony internetowej nie będzie to możliwe.

Dlaczego warto mieć stronę lub sklep internetowy?

Pozwala znaleźć Twoją firmę

70-80% ludzi szuka firmy online zanim odwiedzi małą firmę, aby dokonać zakupu. Badź tam gdzie szukają Twoi klienci!

Podnosi wiarygodność
i zaufanie

Aż 46% osób twierdzi, iż projekt strony internetowej jest najważniejszym kryterium oceny wiarygodności firmy.  Dzięki jej posiadaniu będziesz wyróżniał się na tle konkurencji!

Twój biznes działa 24/7

Bez względu na wszystko strona internetowa dociera do klientów cały czas, nawet gdy Ty jesteś na urlopie.  

Ułatwia komunikację i zachęca do działania

Strona jest wizytówką firmy, więc pozwala w szybki i prosty sposób skontaktować się z Twoja firmą. Odpowiednio zaplanowana zachęci do zapoznania się z ofertą, jak również dzielenia się nią w sieci. 

Dostarcza Ci informacji na temat zachowań i potrzeb klientów

Podpięcie do strony narzędzi analitycznych pozwoli Ci na bieżąco wdrażać odpowiednie rozwiązania.

Umożliwia prowadzenie działań marketingowych

Adwords, e-mail marketing, Pozycjonowanie, Social Media itp. to narzędzia, dzięki którym zwiękrzysz swój zasięg i zdobędziesz nowych klientów. 

A to tylko kilka zalet...

Czy Facebook i Instagram nie wystarczy?

Rozwijanie Social Media jest bardzo ważne i ma bardzo duży wpływ na rozwój naszej marki. Dzięki nim otrzymujemy potencjalnych klientów w jednym miejscu i możemy proponować swoje produkty osobom, które czasami nawet ich nie szukają, ale się nimi interesują. Pamiętajmy jednak, że nie są to nasze portale i dzisiaj nasz profil istnieje, a jutro może go już nie być. Polityka prywatności oraz regulaminy są bardzo restrykcyjne i czasami przypadkiem możemy zostać zablokowani przez algorytm. Co w przypadku, gdy przez 2 tygodnie nasza strona nie działa? Zawsze jesteś właścicielem strony internetowej (oczywiście zależy to od umowy przy jej budowaniu w różnych firmach). Gdy padnie serwer, firma splajtuje, która utrzymuje Twoje pliki, zawsze odtworzysz ją w jeden dzień, mając kopie zapasową. O tym zawsze mówimy naszym klientom.

Od czego zaczynamy?

Jak przy każdym nowym projekcie, wywiad z Klientem jest najważniejszy. Musimy poznać firmę i jej produkty lub usługi. Zaczynamy szkicować bloki, rozrysowywać podstrony oraz szykować treści. Proponujemy kolorystykę i układ całej strony.

Czas na projekt graficzny

Przygotowujemy szablon w programie Adobe XD na podstawie wcześniejszych ustaleń. Dogrywamy szczegóły i rozkład całej strony, aby na etapie wdrażania poprawek było jak najmniej.

Wdrażamy projekt

Teraz czas wdrożyć nasz projekt w życie. Strony tworzymy na systemie WordPress, wykorzystując stale aktualizowane wtyczki, które są wspierane przez twórców. Korzystając z projektu, który został przygotowany, implementujemy wszystkie elementy strony i podstrony. Rozmieszczamy grafiki i testujemy stronę. Sprawdzamy mobilność i płynność działania. Na tym etapie klient może nanieść kosmetyczne poprawki.

Optymalizacja

Czas na optymalizację. Zakończenie pracy nad stroną i wrzucenie jej do sieci to nie wszystko. Teraz musimy zając się optymalizacją, aby była ona przyjazna dla wyszukiwarki Google, a algorytm chętnie przyjął ją do swojego katalogu. Jest to także ważne, jeżeli planujemy pozycjonować stronę w przyszłości.

Kilka cech naszych stron www

Nowoczesny wygląd

„Nie oceniaj po wyglądzie”-często słyszane hasło. Odnośnie do drugiego człowieka jest to jak najbardziej trafne. Odnośnie do strony www już niekoniecznie. Wygląd strony jest wręcz najważniejszy.  Wchodząc na daną stronę w pierwszej kolejności patrzymy na jej wygląd. Musi być nowoczesna, więc przejrzysta i bardzo estetyczna! Nasze strony właśnie takie są.

Responsywna wersja

Z roku na rok przybywa osób, które korzystają z internetu za pomocą telefonu komórkowego, czy tabletu. Tworząc stronę internetową trzeba wziąć to pod uwagę i przygotować ją tak, aby na każdym z tych urządzeń była przyjazna użytkownikowi. Z nami masz pewność, że tak będzie!

Elastyczność

W zależności od gustu klienta, a także charakteru jego branży, jesteśmy w stanie stworzyć stronę, która będzie odwzorowaniem jego wyobraźni. Jesteśmy w stanie dopasować się do klienta i być elastyczni- dokładnie jak nasze strony 🙂

Rozwiń skrzydła w Internecie! Zrób z nami swoją profesjonalną stronę www.