Foto/Video

Każdy nowy produkt, usługa potrzebuje odpowiedniej otoczki wizualnej w postaci zdjęć lub filmu. Potencjalni klienci są wzrokowcami i na tym etapie musimy stworzyć bodziec, który zawiesi ich oko na naszej ofercie. Najlepiej stworzona reklama w Internecie nie zadziała bez odpowiedniej oprawy wizualnej. Produkty muszą być przedstawione w sposób estetyczny, ciekawy i przykuwający wzrok. Bardzo często słyszymy, że klienci kupują oczami i tak właśnie jest. Potencjalny klient nie zatrzyma się na reklamie ze względu na piękny napis. Oczywiście tekst jest ważny, ale to nie on wywołuje pierwszą reakcję.

Oferta foto. Jak to działa?

Podczas współpracy przy tworzeniu zdjęć produktowych, klient wysyła nam produkty, które mają być głównym bohaterem sesji zdjęciowej. Przed rozpoczęciem analizujemy wszystkie założenia z klientem, które pozwolą nam stworzyć odpowiedni klimat dla danego produktu. Zdjęcia mogą być wykonane na białym, czarnym lub kolorowym tle, ale dzięki odpowiednim założeniom możemy także przygotować specjalną aranżację dedykowaną odpowiedniemu produktowi.

Wybrane projekty

Video Twojego produktu

Czasami same zdjęcia produktu lub usługi nie wystarczą, aby pokazać jego atuty. Warto wtedy zdecydować się na krótkie materiały video, które wykorzystamy podczas kampanii reklamowych na różnych polach eksploatacji. Analiza produktu, czy usługi to jak zawsze najważniejszy element. Następnie przygotowujemy scenariusz, w którym opiszemy główne założenia i scenografię, która wykorzystamy podczas nagrań. Następnie montaż i konsultacje z klientem.

Wybrane projekty

Rozwiń skrzydła w Internecie! Zrób z nami swoją profesjonalną stronę www.