Logo

Twój znak ma znaczenie...

Jednym z najważniejszych elementów Firmy jest jej oprawa graficzna. Większość potencjalnych Klientów po raz pierwszy poznaje Firmę poprzez styczność z jej wizualnym wyglądem oraz reklamą. Każdy projekt oprawiony w odpowiednie kolory bez słów może powiedzieć, czym zajmuje się dana działalność. Jedną z naszych specjalności jest projektowanie logo, a wieloletnie doświadczenie w tworzeniu grafik pozwala nam na przygotowanie profesjonalnych prac, w tym logotypów, wizytówek i ulotek, które nie tylko ładnie wyglądają, ale również są utożsamiane z Firmą Klienta. Dzięki podążaniu za światowymi trendami możemy tworzyć nowoczesne projekty, które tworzą nowy klimatyczny wygląd i nadają unikalnego wizualnego charakteru Firmom naszych Klientów.

Kroki do Twojego Logo

Wywiad z klientem

Na samym początku poznajemy działalność klienta. Czym się zajmuje, jakie produkty lub usługi oferuje. Przeprowadzamy wywiad odnośnie do wstępnej koncepcji i inspiracji.

Szkic

Czas na pierwsze szkice logo. Przygotowujemy koncepcje, które przedstawiamy klientowi. Na tym etapie wybieramy najlepsze pomysły i nanosimy najważniejsze poprawki.

Wersja wektorowa

Na tym etapie przekładamy wersję papierową na wektory najlepszych wybranych projektów. Modelujemy wstępną czcionkę w różnych wersjach.

Finalny projekt

Po ostatnich poprawkach przygotowujemy pełny pakiet logo w kilku wersjach dla klienta, które będzie mógł wykorzystać na wielu polach eksploatacji.

Księga znaku

Jako opcję dodatkową oferujemy wykonanie księgi znaku, która dokładnie określi wykorzystanie logo na wielu polach eksploatacji. Dzięki niej klient ma pewność, że jego wizerunek będzie spójny na materiałach reklamowych i produktach.

Wybrane projekty

Zadzwoń lub napisz. Wycena do 24h