Plakaty

Duży format lepsza widoczność...

Jeden z najbardziej wymownych i widocznych elementów reklamy. Wieszane na słupach ogłoszeniowych w miejscach najczęściej uczęszczanych przez mieszkańców danego miasta potrafią bardzo dobrze skupić na siebie uwagę. Projekty graficzne plakatów przygotowujemy po szczegółowej analizie. Bardzo ważne jest, kto ma być odbiorcą takiego plakaty. Na jakich klientach mamy się skupić. Przedział wiekowy i płeć. Czasami projekt plakatu musi być przystosowany uniwersalnie i dotrzeć do każdego potencjalnego klienta dlatego elementy plakatu to nie tylko tekst i kolory, ale także siła i technika przekazu.

Kroki do Twojego plakatu

Analiza wstępna

Przed przystąpieniem do pracy uzyskujemy informacje od zleceniodawcy, jakiego rodzaju mamy wykonać plakat i do jakiej grupy odbiorców ma trafić, aby był jak najbardziej efektowny.

Projektowanie

Przystąpienie do projektowania wstępnego, w którym dobieramy kolorystykę, układ tekstu oraz potrzebną grafikę do skupienia uwagi odbiorców na skończonym plakacie.

Poprawki

Przesyłamy projekt do naszego klienta i oczekujemy na ewentualne poprawki. Poprawki są już uwzględnione w cenie chyba , że na życzenie klienta projekt będzie całkowicie zmieniony.

Gotowy projekt

Wykonany projekt jest przekazywany w odpowiednim formacie dla klienta, aby mógł go przekazać do druku. Korzystając z naszej usługi drukarskiej skraca to czas oczekiwania na gotowe materiały.

Wybrane projekty

Zadzwoń lub napisz. Wycena do 24h