Opakowania

Zaprezentuj swój produkt od innej strony...

Wyobraź sobie sytuację. 

Zamawiasz produkt, dostajesz go w zwykłym szarym kartonie, niestarannie pooklejanym taśmą, w środku znajduje się zamówiony wcześniej produkt. A teraz pomyśl, że zamawiasz ten sam produkt, ale przychodzi w ładnym, zadbanym opakowaniu, starannie i elegancko zapakowany.  

Który produkt polecisz znajomym? Tak! Oczywiście, że drugi : ) Dlaczego? Już od samego początku uśmiechasz się do siebie, czujesz się doceniony, wiesz że produkt jest tak samo starannie wykonany jak jego opakowanie, czujesz, że ten produkt jest z „wyższej półki”. 

Opakowanie produktu jest więc niezwykle ważne – jest nieodłącznym elementem Twojej oferty. 

Pokaż swojemu klientowi, że dbasz o niego, że Twój produkt jest najlepszej jakości, dlatego zasługuje na najlepszą oprawę! Niezależnie jaki produkt oferujesz! Przygotujemy Ci projekt jaki tylko sobie wymarzysz.

Kroki do Twojego nowego opakowania

Informacje

Uzyskanie informacji na temat kształtu opakowania, wyglądu i gramatury. Ewentualne pozyskanie szablonu drukarskiego do zaprojektowania gotowej makiety.

Projektowanie

Faza projektowania, w której rozplanowujemy pełen układ napisów, grafiki i kolorów w każdym ważnym miejscu opakowania. Bardzo ważna jest płynność przejść między elementami.

Wizualizacja

Przedstawienie projektu klientowi na specjalnym szablonie oraz przedstawienie projektu na wizualizacji, gdzie opakowanie przedstawione jest w wersji wirtualnej po złożeniu.

Gotowy projekt

Po ewentualnych poprawkach projekt przekazujemy w zamówionym formacie dla klienta. Taki projekt jest gotowy do przekazania dla drukarni, która wykona projekt na materiale końcowym.

Wybrane projekty

Zadzwoń lub napisz. Wycena do 24h