Współpraca YouTube

Wiemy jak dużo czasu zajmuje praca nad kanałem YouTube i Social Media. Z tego powodu przygotowaliśmy usługę w której całkowicie przejmiemy prace na d Twoimi materiałami. Twoim zadaniem będzie nagrywani materiałów z przygotowanych przez nas pomysłów. Szanując Twój czas kontaktujemy się w najwazniejszych momentach współracy.

Zasięgi naszych kanałów graficznych i kreatywnych

0
Widzów
0
Widzów
0
Obserwujących
0
Obserwujących

Nasze social media wygenerowały ponad
30 000 000 wyświetleń

Jak wygląda współpraca?

Po nawiązaniu współpracy, analizujemy cały kanał i aktualną twórczość Twojej firmy. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta na YouTube, po zapoznaniu się z usługami i produktami, przygotowujemy odpowiednią strategie marketingową. Każdy przypadek analizujemy indywidualnie i dostosowujemy do niego narzędzia, które pozwolą rozwinąć skrzydła w Social Media.

Jaki jest plan?

Poznaliśmy Twoją firmę, teraz przygotujemy ewentualne zmiany na kanale, lub stworzymy całkowicie nowy od podstaw. Naszym zadaniem jest pełna optymalizacja i branding kanału, spójny z Twoją identyfikacją wizualną. Czas na pierwsze nagrania do których przygotujemy scenariusze. Podpowiemy jak nagrać pierwsze filmy, jaki sprzęt wykorzystać, i kto powinien być głównym bohaterem odcinka. Na pierwszych etapach utrzymujemy stały kontakt z Twoją firmą.

Nagraliśmy, czas na montaż.

Po dostarczeniu wszystkich materiałów z nagrań, nasz zespół rozpoczyna montaż materiału wideo. Optymalizujemy treści i przesyłamy film do weryfikacji. Po ewentualnych poprawkach przygotowujemy publikację. Pełna optymalizacja, przygotowanie miniatury, tagów i opisów.

Co się dzieje po publikacji?

Czas na analizę i przygotowanie kolejnych pomysłów. Musimy wypracować odpowiedni format oraz w pełni zoptymalizować kolejne odcinki. Najważniejsza jest reakcja widzów oraz w jaki sposób algorytm postrzega nasz film. Co miesiąc przygotowujemy raporty i kontaktujemy się z Tobą, przedstawiając wyniki naszych wspólnych działań.

Budowanie społeczności.

Po za prowadzeniem samego kanału na YouTube, także dbany aby wokół Twojej twórczości gromadziła się odpowiednia społeczność zainteresowana Twoimi produktami lub usługami. Pomagamy przekierować widzów na odpowiednie grupy portalów społecznościowych. Jest to bardzo ważne, aby stworzyć relacje między widzami i firmą.

Wycena

Jeżlei chcesz uzyskać wycenę, napisz do nas opisując swoja Firmę i pomysł na kanał. Zapoznamy się ze szczegółami i wyślemy wstępną wycenę naszej współracy. Polecamy także kontakt telefoniczny, który może rozwiąc dodatkowe wątpliwości.

Wyślij zapytanie ofertowe lub zadzwoń po więcej szczegółów.