Obsługa Social Media

Dobrze prowadzone Social Media wymaga wiele czasu i odpowiedniej strategii. Musi być ona spójna z wizerunkiem i założeniami firmy. Tworząc naszą społeczność musimy angażować ją w nasze projekty, aby w przyszłości czuli, że tworzą z nami małą historię. Nie każda firma posiada na tyle czasu i doświadczenia, aby regularnie prowadzić swoje kanały w różnych portalach społecznościowych. W takim przypadku oferujemy nasze usługi, które w pełni przejmą budowanie profili i społeczności w internecie.

Jakie Social Media prowadzimy

Facebook

Instagram

YouTube

TikTok

Są to główne portale, którymi zajmujemy się każdego dnia tworząc treści i materiały video odpowiednie dla każdej grupy odbiorców.

Jak wygląda współpraca

Naszym zadaniem podczas nawiązania współpracy jest zapoznanie się z działaniami firmy. Nasze założenia możemy przygotować dla nowych, jak i już działających kont. W pierwszym etapie przygotowujemy strategię i planujemy posty, który będą opublikowane w określonych dniach i godzinach na profilach firmowych. Przygotowujemy oprawę graficzną, którą systematycznie wykorzystujemy w kolejnych treściach.

Jak długo trwa współpraca

Wszystko zależy od klienta. Minimalny czas współpracy to 6 miesięcy, po których możemy wypracować płynną strategię w Social Media. Tworzenie profilów w internecie nieopierających się na trendzie jest dosyć długim procesem, w którym musimy wypracowac zaufanie i przyzwyczaić klienta do publikacji.

Analityka

Przez cały okres trwania współpracy w wyznaczonych terminach przedstawiamy statystyki z naszych działań. Klient dzięki temu wie, na jakim etapie strategii jesteśmy i jak zachowuje się jego społeczność w stosunku do wprowadzonych nowych produktów lub usług. Analizowanie na bieżąco opinii  i sugestii klientów pomoże w udoskonaleniu naszej oferty i odpowiednim modyfikowaniu strategii w Social Media.

Rozwiń skrzydła w Internecie! Zbuduj z nami swoją społeczność!