Katalogi

Zaprezentuj swój produkt...

Często chcemy przedstawić wiele produktów, czy też usług w jednym miejscu. Plakaty, czy ulotki nie pomieszczą tylu informacji. W takim przypadku oferujemy projektowanie katalogów, w którym można zamieścić wszystkie szczegółowe informacje na temat naszych oferowanych produktów i usług. Katalog możemy pozostawić u klienta, aby w wolnej chwili zapoznał się z jego zawartością lub też może być bardzo dobrze wykorzystywany przez przedstawicieli handlowych, którzy w szybki sposób muszą zaprezentować daną markę.

Kroki do Twojego katalogu

Materiały

Klient przekazuje nam wszystkie informacje, jakie muszą znaleźć się w katalogu, a także zdjęcia, które w połączeniu z tekstem dadzą nam ostateczny efekt. Ilość stron jest nieograniczona.

Projektowanie

Łączymy wszystko w całość. Dzielimy dostarczone materiały na strony i układamy je w sposób czytelny i zrozumiały dla klienta. Bardzo ważny jest układ, który odpowiada za czytelność katalogu.

Poprawki

Przesyłamy projekt do naszego klienta i oczekujemy na ewentualne poprawki. Poprawki są już uwzględnione w cenie chyba , że na życzenie klienta projekt będzie całkowicie zmieniony.

Gotowy projekt

Gotowy projekt przekazujemy w odpowiednim formacie przygotowanym z marginesami i spadami drukarskimi tak, aby po wydruku katalog wyglądał idealnie.

Wybrane projekty

Zadzwoń lub napisz. Wycena do 24h