Odświeżenie wizerunku (rebranding/lifting)

Czas na zmiany?

Przestarzały wizerunek, brak wyróżnienia na tle konkurencji, brak porządku w materiałach marketingowych? Zauważasz te problemy w swojej firmie? Zatem czas na zmiany! Nieważne czy chcesz zmiany tylko logo, czy całej identyfiakcji wizualnej. Damy Ci świeże spojrzenie na Twoją markę i pomożemy zwiększyć szansę na bycie zauważoną i zapamiętaną.

Kroki do Twojego nowego wizerunku

Analiza wstępna

Zaczerpnięcie informacji na temat działalności, której będziemy odświeżać wizerunek. Ważne jest także jakie elementy mamy zaprojektować i czy mamy sugerować się poprzednimi projektami.

Projektowanie

Projektowanie nowego wizerunku firmy na wszystkich zamówionych przez klienta elementach. Przygotowane projekty przesyłamy do wglądu dla klienta.

Poprawki

Naniesienie poprawek zasugerowanych przez klienta tak, aby końcowy efekt spełniał wszystkie wymagania postawione przy zamówieniu. Przesyłamy poprawione projekty.

Gotowy projekt

Przekazanie wszystkich projektów dla klienta w odpowiednich formatach i rozdzielczości do wykorzystania w druku lub mediach informacyjnych i innych projektach graficznych.

Wybrane projekty

Zadzwoń lub napisz. Wycena do 24h